“AQUAPHONIX” – vodná show na zámku Schloss Hof

by j.protic

Zámok Schloss Hof, neďaleko od Bratislavy  bol už za čias Eugena Savojského a Márie Terézie miestom veľkolepých podujatí a opulentných slávností. Na túto tradíciu nadväzuje aj v súčasnosti, keďže sa okrem architektonických a prírodných krás môže popýšiť aj bohatou ponukou zážitkov z úchvatných podujatí. Jedným z najobľúbenejších je nepochybne vodná show, ktorá si už v uplynulých dvoch rokoch získala obdiv mnohých návštevníkov.

August v znamení zážitkov

12., 13., 14. a 15. augusta, ako aj 19., 20., 21. a 22. augusta 2021 vás očarí “AQUAPHONIX” – vodná show 2021, ktorá sa bude konať v barokovej záhrade zámku Schloss Hof. Spektakulárna show, až 30 m vysoké vodné fontány a skvelá hudba rozmanitých žánrov sa postarajú o magické momenty. Vizuálne a akustické predstavenia obohatí pútavá ohňová, svetelná a bubnová show.

Hviezdny hosť so zlatom v hrdle

Na pokožke budete cítiť drobné kvapky majestátnych fontán, v hrudi budete vnímať rytmické vibrácie bubnov a v krásnom prostredí historického skvostu Dolného Rakúska zaznie charizmatický hlas rakúskej superstar.Tom Neuwirth alias Conchita Wurst bude hosťovať počas ôsmich nezabudnuteľných večerov v záhradách zámku Schloss Hof. Atraktívne zostavený program podujatia a expresívny hudobný naturel hviezdneho hosťa sú zárukou mimoriadneho zážitku.
Vstupenky sú dostupné už od 44,- € na internetovej stránke www.schlosshof.at/sk.

Tip: Veľká prázdninová zábava v zámockom areáli Schloss Hof, ktorá sa koná až do 5. septembra 2021, ponúka rozmanité hravé aktivity pre deti, ako aj veľkorysý priestor na objavovanie a rozvoj kreativity. Miesto, kde barok ožíva, dozaista nadchne aj rodičov.

foto:Zsolt Marton

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ