Aká je módna brada roku 2021 ?

by j.protic

Počas pandémie sa mnohí muži rozhodli pre zmenu imidžu. Čí už z donútenia/ holičstvá sú už dlhodobo zatvorené/ alebo len tak, z dlhej chvíľe. Čoraz vaic sa dostáva do módy nosenie brady. Ale nie hociakej… Vznikajú nové tvary ochlpenia na tváry a brade. Podľa zahraničných časopisov hitom roka 2021 je brada v tvare opičieho chvosta.

Podľa  LADbible takáto brada má asymetrickú formu, ktorá sa najviac podobá na opičí chvost. Prvýkrát sa objavila v roku 2019 na tvári Mike-a Fiers-a, známeho hráča baseballu. Vtedy sa mu jeho spoluhráči vysmievali, avšak medzitým sa k nemu pridalo niekoľko tisíc mužov, ktorí svoje „ výtvory“ radi zdielali aj na sociálnych sietiach. Dokonca niektorí tento tvar aj vylepšili, vznikli rôzne zaujímavé kreácie.

Nie každému sa však nový trend páči. Kritici na Twitter-y posielali aj vtipné poznámky. Jeden z nich napr.napísal: „Brada v tvare opičieho chvosta v 100%-nej miere zabraňuje  nežiadúcim tehotenstvám „. V jednom sa však kritici zhodujú: je načase aby sa už skončili rôzne obmedzenie a zákaz vychádzania, lebo „tvorivosť“ niektorých mužov začína už byť smiešná…….“

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ