Lady Gaga opäť na filmovom plátne

by j.protic

Svetovú hviezdu uvidíme vo filme, ktorý je venovaný životu manželov Gucci. Príbeh sa venuje tragickému koncu módneho magnáta, ktorého dala zavraždiť je manželka, ktorú stvárňuje ikonická speváčka.

O tom, že pokračuje aj vo svojej hereckej kariére informovala Lady Gaga svojich fanúšikov na sociálnych sietiach.Zverejňenú fotku komentovala slovami “Signore e Signora Gucci” . Režisérom filmu je Ridley Scott.Lady Gaga stvárňuje Mrs.Gucci, teda Patriziu Reggianiovu, ktorá strávila 17 rokov za zavraždenie svojho manžela. Vraždu vykonal nájomný vrah v marci 1995.

Maurizia Gucciho zastrelil nájomný vrah pred jeho kanceláriou v Milane. Poverenie dostal od jeho rozvedenej manželky, ktorá sa nevedela zmieriť s tým, že jej ex ju opustil kvôli mladšej žene.Film sa nakrúca v Taliansku, objavia sa v ňom takí známi herci, ako Al Pacino, Jeremy Irons a Jared Leto. Lady Gaga koketuje s herectvom popri jej hviezdnej speváckej kariére.Prvýkrát si zahrala vo filme Zrodila sa hviezda.Sama zložila a naspievala titulnú pesničku za čo dostala aj Oscara. Očakávania jej fanúšikov sú veľké, dúfajú, že ich idol bude jagavá, trvalá hviezda aj na filmovom plátne….

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ